מי אנחנו?

 

ברוכים הבאים לאתר ספל מתנה! 

כאן תמצאו מבחר ענק של מארזים מתוקים עם ספלים וכוסות בהתאמה אישית ובמבחר עיצובים! שמי יולי והכל התחיל כשגיליתי את עולם החימר הפולימרי. בעזרתו ניתן לעצב אין ספור דוגמאות של עיצובים ובכך להבטיח מתנה מקורית, מפתיעה ומרשימה. בקרו אותנו בחנות ובחרו מתנה מושלמת עבורכם ועבור הקרובים שלכם.

מדיניות החזרים

ביטול רכישה או החלפה של מוצרים הינם בהתאם לחוק הגנת הצרכן. החזרה, החלפה או ביטול הרכישה אפשרית תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ובתנאי שניתנה על כך הודעה מראש ולא נעשה שימוש במוצר. במקרה של ביטול רכישה יגבה בית העסק דמי ביטול בשיעור של 5% או 35 ₪ לפי הנמוך מיבניהם. בכל מקרה של ביטול, המוצר יוחזר באריזתו המקורית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש. מדיניות זו מתייחסת לרכישות בודדות של לקוח פרטי בלבד. באספקות מרוכזות המוזמנות במיוחד עבור לקוח או בהזמנות עם הדפסה אישית/עיצוב אישי אין אפשרות של החלפה/החזרה. בכל מקרה של החזרה, החלפה ו/או ביטול דמי המשלוח לא יוחזרו.

ביטול רכישה לפני ביצוע המשלוח

רוכש אשר ביצע הזמנה ומעוניין לבטל את רכישתו יודיע על כך במיידית בכתב לחברה באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אלינו תוך 24 שעות מביצוע הקניה. ביטול יתאפשר כל זמן שטרם טופלה ההזמנה והמשלוח לא נשלח אל היעד. בעת ביטול עסקה עקב חוסר או אי עמידה בזמני המשלוח שהובטחו, רשאי הלקוח לבטל את ההזמנה ולא ייגבו דמי ביטול, כספו של הלקוח יוחזר תוך 14 יום באמצעות ביטול חיוב כרטיס האשראי.

תקנון

אתר “ספל מתנה” הינו אתר אלקטרוני למכירת מארזים עם ספלים מעוצבים, מתנות מעוצבות בחימר פולימרי ועיצובים דיגיטליים לעסקים. הרכישה באתר מותנית בקריאת התקנון והסכמה לכל פרטיו. השימוש באתר מיועד לבוגרים בני 18 ומעלה אשר ברשותם כרטיס אשראי בתוקף. הגשת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית, נגד המוסר פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים. המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ כחוק, התמורה תשולם בכרטיס האשראי בעת ביצוע ההזמנה. תקנון זה חל על כלל משתמשי האתר ומהווה הסכם בין המשתמש לבין בית העסק. כל גולש הרוכש שירותים או מתעתד לרכוש או לקבל מידע באמצעות האתר וכן מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים לכל הוראותיו. אם אינך מסכים לתקנון, כולו או חלקו, אינך רשאי לעשות שימוש באתר לכל מטרה שהיא. החברה רשאית לשנות תקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי. האחריות המלאה להכרת התקנון והשימוש באתר על פי תנאי התקנון חלה בכל עת על המשתמש בלבד. המשך השימוש באתר ובשירותים יהווה אישור בדבר הסכמת המשתמש לשינויים אלה. הנוסח העדכני של תקנון זה יימצא בכל עת באתר החברה. מומלץ לעיין בהוראות התקנון בכל כניסה מחודשת לאתר החברה על מנת לעמוד על השינויים שחלו. הזמנתו או הצעתו של רוכש לקבלת שירותים תתקבל, בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים: ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של דואר ישראל. הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון. מגוון השירותים, המחירים (לרבות בגין הוצאות משלוח) ותנאי התשלום באתר יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.

תנאי מכירה:  בית העסק ספל מתנה לא יפצה לקוחות בעקבות נזק, הנגרם לספלים או מארזים לאחר קבלת המשלוח. הספלים בטוחים לשימוש, אולם ישנם הוראות שימוש מיוחדות על מנת להעריך את חיי המדף של המוצר. ספל מתנה אינו לוקח אחריות על כל נזק אשר עלול להיגרם משימוש בספלים או מחלקיו. רכישה של כל אחד מסוגי הספלים מהווה אישור לכך.

אבטחה

כדי לרכוש מוצר יש לספק שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. אנו עושים ככל שביכולתנו כדי להגן על סודיות הנתונים אשר נמסרו על ידי המשתמש, זאת תוך נקיטת אמצעי זהירות מקובלים ושימוש בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות. החברה מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים מחמירים למניעת חדירה לפלטפורמות המגישות את השירותים, ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמש, אולם אינה יכולה למנוע שיבושים בשירותיה באופן מוחלט. אנו לא נהיה אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

מדיניות המשלוחים

אם רוכש המוצר בחר במשלוח, אנו נדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידו באתר לכתובת שהוקלדה בעת ביצוע הקניה. זמני האספקה בדרך כלל נעים בין יום עסקים ועד 7 ימים, במקרים מסוימים ייתכן עיכוב באספקה. זמני אספקת המוצרים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א` עד ה`, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג). אנו לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב בהספקה ו/או לאי-הספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתנו לרבות שביתות וכדומה. התקנון של רשות הדואר לישראל (שבאמצעותו אנו מבצעים את האספקה של המוצרים) יחול על כל אספקה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל רוכש. משלוח אקספרס עד הבית –משך משלוח משוער 1-3 ימי עסקים. זאת בכפוף לרשימת הישובים בהם מתבצעת מסירה ישירה אל בית הלקוח. אם רוכש המוצר בחר באיסוף עצמי, הוא יהיה רשאי לאסוף את המוצר מכתובת "ספל מתנה" ללא חיוב על המשלוח. יש לפנות אלינו לתיאום זמן לקבלת המוצר בדוא"ל: sefelmatana@gmail.com

התחל קניה

לספלים ומתנות שלנו לחצו

מתנות הכי מרשימות שיש!

משלוח בכל הארץ

משלוחים בדואר רשום מבוצעים לכל חלקי הארץ.

איכות הדפסה מעולה

אנו עושים ככל שביכולתנו כדי לספק ללקוחותינו מוצר באיכות הטובה ביותר.

מחירים נוחים

אנו מציעים ספלים ב 100% התאמה אישית ובאיכות ללא פשרות.

תשלום מאובטח

אנו עושים ככל שביכולתנו כדי להגן על סודיות הנתונים אשר נמסרו על ידי המשתמש, זאת תוך נקיטת אמצעי זהירות מקובלים ושימוש בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות.